Привіт!

Мене звати Дарина Дячок і я засновниця "Товариства крафту". Це платформа, де зібрані найкращі бренди фермерських та крафтових продуктів і де ми розповідаємо про них історії. Оскільки кожен цей бізнес заслуговує на те, щоб бути почутим, а ви - смакувати гастрономічно відкривати для себе різноманітні регіони України.

До речі, буду рада познайомитись із вами поближче. Ось мій інстаграм, а ось мій блог у телеграмі про їжу, як мистецтво.

 

З чого все почалось?

Маю сказати, що я страшенно люблю продукти від малих господарств. Вони завжди мають той чудовий смак, ту увагу до деталей, якою не похвалиться жоден продукт масового виробництва. У цієї їжі, як то кажуть, "є душа". Переконана, кожен виробник вкладає у своє виробництво саме її і це завжди помітно. Особливо я це помітила, мандруючи неймовірним Закарпаттям, де ми з друзями заїжджали на різноманітні ферми, сироварні, винарні смакуючи та насолоджуючись цим регіоном. 

Будучи захопленою темою фермерства, я помітила, що в Україні є величезна кількість таких бізнесів, однак коли я ділилась інформацією про них серед друзів і знайомих, я бачила, що ніхто раніше не чув про таких виробників. Така ситуація завжди мене гнітила. І от у лютому я вирішила, що потрібно це змінити. Адже навіщо затягувати, правда? Так у моїй голові виникла ідея створити цей маркеплейс. Однак за основу його взяти не просто розміщення товарів, але поширення цих унікальних історій крафтовиків та фермерів з усієї України. Рада, що ви тепер можете все переглядати.

Чому "Товариство крафту"?

Знаєте, не один день я ламала голову над тим, щоб у назві передати ті цінності, які я закладаю у цей проект. Були варіанти і "гуртівні", і "спілки", але, як бачите, у кожному з них було чітке намагання передати ту спільність у теплі стосунки між нами всіма - і виробниками, і охочими спробувати всі ті смаколики. Так і виникла ідея із "Товариством крафту". Адже мета цього простору - це знайомства і комунікація, хай і в дещо нестандартний спосіб - через продаж товарів. Я б дуже хотіла, щоб кожен відчував цю спільність і взаємну вигоду, бо хіба так можна разом робити великі речі. В нашому випадку - розвивати культру крафту та гастрономії в Україні.

Що ж тепер?

Наш маркеплейс - це ще зовсім молодий проект. Поки ми багато спілкуємось із різними брендами, щоб зібрати тут якомога більшу кількість крутих проектів із усіх регіонів України. Тому якщо ви знаєте крутого виробника, ми будемо неймовірно вдячні за ваші рекомендації тут. Якщо ж ви самі створюєте смачні продукти - пишіть нам і ми з радістю розмістимо інформації про вас та ваші смаколики.