Ласкаво просимо до "Товариства крафту"! Нам дуже приємно, що ви обрали наш маркетплейс для своїх покупок. Ми прагнемо зробити процес оплати та доставки наших крафтових та фермерських продуктів якомога зручнішим для вас, щоб ви могли насолоджуватися нашими свіжими та смачними продуктами без будь-яких турбот.

Оплата

У "Товаристві крафту" ми дбаємо про ваш комфорт та зручність. Тому ми пропонуємо лише післяплату у відділенні Нової пошти та Укрпошти. Це означає, що ви можете отримати товар, перевірити його на наявність дефектів та тільки потім оплатити його. Ми дотримуємось законодавства щодо захисту прав споживачів та завжди готові вирішити будь-які питання, пов'язані з оплатою.

Доставка

Ми прагнемо забезпечити як найшвидшу, так і як найбільш зручну доставку наших крафтових та фермерських продуктів. Ми пропонуємо декілька варіантів доставки, щоб забезпечити максимальну зручність для наших клієнтів:

  • Нова пошта до відділення
  • Кур'єром Нової пошти
  • Поштомат Нової пошти
  • Укрпошта Експрес до відділення
  • Укрпошта Експрес кур'єром
  • Укрпошта Стандарт до відділення
  • Укрпошта Стандарт кур'єром

Час доставки може залежати від обраного варіанту доставки та місця призначення. Ми завжди надаємо вам номер накладної, щоб ви могли відстежувати ваше замовлення. Будь ласка, оберіть один з варіантів доставки при оформленні замовлення.

Важливо! Зважайте, будь ласка, що "Товариство крафту" - це маркетплейс, тому товар від кожного виробника відправляється окремо. Це означає, що якщо ви замовляєте продукти відразу від кількох виробників на нашому сайті, ви отримаєте посилочку від кожного з них окремо.

 

Якщо у вас є будь-які питання щодо оплати та доставки, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Ми завжди раді допомогти вам та відповісти на всі ваші запитання. Відповідальність за якість наших продуктів та послуг для нас дуже важлива, тому ми завжди намагаємося надати нашим клієнтам тільки найкраще.

Дякуємо, що обрали "Товариство крафту" для своїх покупок. Ми прагнемо стати вашим найкращим партнером у справах харчування та допомогти вам насолоджуватися кращими крафтовими та фермерськими продуктами в Україні.