Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Якість на столі. Чесність у ділі. Співпраця для розвитку
0
Мій кошик
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Ахімса є брендом, який виробляє органічні харчові продукти, втілюючи філософію «ненасильства» та гармонії з навколишнім середовищем. Назва витікає з санскриту, де "Ахімса" означає «ненасильство».

Поля Ahimsa розташовані в екологічно чистій зоні-заповіднику с. Чернеччина, Магдалинівського району, Дніпропетровської області. Вони відзначаються природною чистою водою річки Оріль і відсутністю заводів або фабрик в радіусі 100 км.

Продукція бренду вирощується на одному з кращих грунтів в Україні і Європі. Обробка землі відбувається органічним шляхом, з використанням лише натуральних мікроорганізмів, повністю виключаючи синтетичні пестициди, гербіциди, мінеральні добрива та регулятори росту.

Команда Ahimsa дотримується принципів взаємопідтримки, добродушності, міцних духовних стосунків, взаємодопомоги, вкладаючи частинку свого серця в кожен продукт. Це робить продукцію унікальною, як продукт з душею.

Якість органічних продуктів Ahimsa підтверджена визнаними міжнародними сертифікатами, такими як EU Organic та COR(USDA), що підкреслює високу відповідність світовим стандартам.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.